Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

Fortem Kalıp, pres kalıplarının ilk tasarım aşamasından başlayarak, devreye alınıp seri üretime geçesiye kadar olan süreçte müşterilerine teknik destek verir ve gerektiğinde bu doğrultudaki projelerinin yönetimini üstlenir. Şirketimizde, proje yönetimi hizmetimiz uluslararası standartlara uygun şekilde gerçekleştirilir ve her proje için uzman bir yönetim ekibi belirlenir. İletişim, Organizasyon, Taahhüt ve Yetenek, şirketimizin proje yönetiminde kullandığı temel prensiplerdir.

Proje yönetimi sistemimiz, yüzlerce müşterimize yardımcı olmuş ve talep ettikleri projelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlamıştır. Yüksek eğitimli ve deneyimli mühendislik ekibimizin becerileri, tüm projeleri yürütebilecek bir yeterliliktedir. Yönetim ekibimiz, tüm üretim döngüsünü konseptten imalata dek denetler. Bilgilerin tam ve zamanında iletilmesini sağlamak için resmi bir iletişim planı oluşturulur ve müşterilerimiz proje yöneticilerine her zaman erişebilir.

Müşterilerimize özel çözümler geliştirmemiz ve her proje için farklı bir şekilde çalışmamız da mümkündür. Fortem Kalıp, proje yönetimlerinde müşterileriyle birlikte çalışır ve onların isteklerine daima öncelik verir.